Pro obce

Firmy » Pro obce

 Vážený pane starosto

dovolujeme si Vás oslovit s nabídkou našich služeb zaměřených přímo pro obce. Jedná se o dočištění vody z obecních vodovodů i studniční vody u jednotlivých odběratelů, především rodinných domů.

Máme zkušenosti, že vzhledem ke klesající úrovni hladiny spodních vod se již nerealizují studny, ale vrty a to v hloubkách pod deset metrů, kdy se vždy zvedá tvrdost a objevují se další látky jako oxidy železa, manganu, síry a další látky, které je potřeba odstranit nebo je omezit. U povrchových nádrží se vzhledem k nečistotám ve vzduchu snižuje PH, z nedostatku vody zahušťují bakterie a další kontaminace. Tedy umíme vyřešit i bakteriálně znečištěnou vodu.

Výše uvedené skutečnosti se už běžně diskutují ve veřejnoprávních i komerčních médiích (např. nyní proběhlo, že až 80% studní má závadnou vodu a nejvíce na Moravě). Z tohoto důvodu Vám nabízíme své služby. A to od veřejných přednášky pro Vaše občany, jednoduché rozbory u jednotlivých studní až po školení jak vyčisti studny, změkčit, popřípadě jak nemrznoucí směs do ústředního nabo podlahového topení, popř. desinfikovat řád  Následně pak jsme v případě zájmu schopni vytvořit projekty případných návrhů od modernizací úpraven vodovodů řešení pitné vody podle stupně a druhu znečištění individuálně u každého rodinného domu respektive studny.

Užitek pro občany i obec je zřejmý. Voda je základ života a všichni si už dnes uvědomují, že se její kvalita zhoršuje a cena stoupá. Její úprava je čím dál složitější a tím i nákladnější. My si dovolujeme touto cestou nabídnout kvalitu za velmi rozumnou.

A v případě, že Vás naše nabídka oslovila, domluvili bychom se na termínu setkání, kdy rádi přijedeme a představíme Vám nezávazně možnosti, o kterých se zmiňujeme.

Radomír Hrbáč, ředitel Aqua Solutions s.r.o.

www.aquasolutions.cz,

mail: info@aquasolutions.cz

 gsm: 00420 604422442